Kamagra

Kamagra czy warto stosować?Kamagra jest skutecznym lekiem w leczeniu zaburzeń erekcji. Jest bezpośrednim analogiem Viagry, ponieważ zawiera również Sildenafil-substancję czynną. To narzędzie ma na celu wyeliminowanie słabego i wyraźnego stopnia zaburzeń erekcji. Kamagra skutecznie walczy nie tylko z problemami fizjologicznymi, ale także psychologicznymi, które doprowadziły do osłabienia potencji.


Lek występuje w postaci małych tabletek powlekanych. Jedna kapsułka zawiera 100 mg syldenafilu, co jest dzienną normą. Każde opakowanie zawiera jeden blister 4, 8 i 12 tabletek.


Substancja czynna i skład tabletek


Kamagra zawiera aktywny składnik Sildenafil, który ma wpływ na krążenie krwi w miednicy, aktywując wszystkie naturalne procesy odpowiedzialne za aktywność seksualną. Również pod wpływem sildenafilu rozluźniają się mięśnie penisa, dzięki czemu krew przepływa do niego bez przeszkód, zapewniając trwałą erekcję. Narzędzie pomaga również kontrolować wytrysk, wydłużając czas trwania stosunku. Kamagra nie jest afrodyzjakiem, więc przy braku naturalnego popędu seksualnego jest nieskuteczna.


Preparat wzmacniający potencję oprócz sildenafilu zawiera również substancje pomocnicze: karmeloza sodowa, chlorek sodu, sacharoza, kwas cytrynowy, woda oczyszczona, sorbitol płynny, aromat pomarańczowy i ananasowy.


Okres przydatności do spożycia i warunki przechowywania


Okres trwałości leku wynosi 24 miesiące od dnia produkcji. Konieczne jest przechowywanie w temperaturze pokojowej +22-26 stopni, w suchym miejscu, z dala od światła słonecznego.


Wskazania do stosowania Kamagry


Lek jest wskazany dla mężczyzn w wieku od 18 do 65 lat w następujących przypadkach:

Zaburzenia erekcji, powodujące niemożność osiągnięcia erekcji i utrzymania jej do czasu zakończenia stosunku.

Psychologiczne zwątpienie w siebie, które uniemożliwia otwarcie się podczas intymności seksualnej i uzyskanie orgazmu.

Obecność chorób zapalnych narządów płciowych, które doprowadziły do utraty lub osłabienia potencji.

Krótki stosunek seksualny, z powodu niemożności kontrolowania wytrysku.

Brak równowagi hormonalnej.

Przyjmowanie Kamagry w takich wskazaniach pozwala wyeliminować negatywne przejawy impotencji seksualnej, które wpływają na jakość życia intymnego.

Kiedy zaczyna działać

Lek zaczyna działać 40-50 minut po spożyciu pigułki. W niektórych przypadkach skuteczność pojawia się później (po kilku godzinach). Czas oczekiwania na działanie Kamagry zależy od indywidualnych cech ciała pacjenta. Jeśli natychmiastowy efekt użycia produktu jest ważny, mężczyzna dzień wcześniej powinien całkowicie wyeliminować alkohol i tłuste potrawy, ponieważ zakłóca to wchłanianie aktywnych składników. Czas działania stymulatora wynosi 4-5 godzin.

Sposób użycia i dawkowanie

Tabletki Kamagra są wskazane do spożycia-należy je popijać niewielką ilością wody lub dowolnego napoju bezalkoholowego. Środek pobudzający można przyjmować zarówno epizodycznie, jak i regularnie, jako środek pomocniczy w leczeniu impotencji, zapalenia gruczołu krokowego lub niepłodności. Kamagra nadaje się również do zapobiegania tym dolegliwościom.

Lek należy stosować nie więcej niż raz dziennie (100 mg – 1 tabletka) – jest to maksymalna dawka Kamagry, która jest obarczona negatywnymi konsekwencjami dla zdrowia. Po raz pierwszy pacjentom zaleca się przyjmowanie 50 mg (1/2 tabletki) - przy normalnej tolerancji leku można bezpiecznie zwiększyć dawkę do 100 mg. mężczyznom z przewlekłymi chorobami układu krążenia, a także po 65 roku życia zaleca się stosowanie 25 mg. przebieg leczenia zaburzeń erekcji wynosi średnio 30 dni

Wpływ Kamagry na męski organizm

Działanie leku obserwuje się 20-25 minut po użyciu pigułki – mężczyzna odczuwa wigor, przypływ siły, zaostrzenie pożądania seksualnego. Podczas stosunku zwiększa się wrażliwość zakończeń nerwowych penisa, co wywołuje silny orgazm. Pod wpływem Kamagry stosunek płciowy trwa dwa do trzech razy dłużej. Substancja czynna wspomaga produkcję oksytocyny-hormonu, który wywołuje romantyczne uczucia, a także testosteronu – odpowiedzialnego za erekcję. Po zakończeniu leczenia mężczyzna nie odczuwa już zamieszania i niepewności co do intymności seksualnej.

Przeciwwskazania i skutki uboczne przyjmowania Kamagry

Szereg przeciwwskazań do przyjmowania Kamagry:

-alergia na syldenafil;
-ciężkie przewlekłe choroby układu krwiotwórczego i sercowo-naczyniowego;
-ciężkie choroby układu nerwowego;
-zaburzenia układu hormonalnego (cukrzyca);
-niewydolność nerek i wątroby.

Zabrania się używania Kamagry przez kobiety, nieletnich i starszych mężczyzn. Ostrożnie należy przyjmować lek na nadciśnienie i padaczkę. Surowo zabronione jest lekarstwo po udarze, zawale serca i operacjach brzucha. Przyjmowanie stymulanta w obecności przeciwwskazań może prowadzić do negatywnych skutków zdrowotnych, które wyrażają się bólami głowy, światłowstrętem, tachykardią, nadciśnieniem, krwawieniem z nosa, skurczowym bólem krzyża, nieżytem nosa i wzrostem temperatury ciała.


Skutki przedawkowania

W przypadku przedawkowania leku mogą wystąpić następujące powikłania:

-Od strony układu pokarmowego-nudności, bóle żołądka i jelit, biegunka.
-Ze strony układu nerwowego-drażliwość, depresja, roztargnienie.
-Ze strony układu sercowo-naczyniowego – nadciśnienie, ból w klatce piersiowej, tachykardia, pulsacja w skroniach.
-Od strony układu oddechowego-przekrwienie błony śluzowej nosa, nieżyt nosa.
-Ogólne samopoczucie-dreszcze, senność.

W przypadku wykrycia powyższych objawów należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Czy możliwe jest przyjmowanie nadciśnienia i zapalenia gruczołu krokowego

Kamagra może być stosowana w kompleksowej terapii w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego, jako środek pobudzający i wzmacniający. W przypadku nadciśnienia tętniczego należy stosować lek ostrożnie, po konsultacji z lekarzem.

© Copyright 2017-2021 mwr.com.pl - All Rights Reserved

Website was made with Mobirise

Dla Państwa wygody niniejsza witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników i w celach statystycznych